Donice na wymiar ogrodowe – z tworzywa sztucznego, z włókna szklanego

Zależy Ci na produktach idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb? U nas zamówisz donice ogrodowe na wymiar. Wykonujemy je z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, jakim jest włókno szklane. Możesz zdecydować nie tylko o ich rozmiarze, ale też kształcie, kolorze i sposobie wykończenia. Proponujemy modele duże i małe, prostokątne, okrągłe i kwadratowe. Oferowane produkty sprawdzą się we wnętrzu, na tarasie i w ogrodzie. Zapoznaj się z naszym katalogiem i znajdź rozwiązania odpowiednie dla siebie.

donice z włókna szklanego na wymiar

Donice z włókna szklanego

Szczególną uwagę zwracamy na funkcjonalność wykorzystywanych do produkcji materiałów. Tworzywa sztuczne są niezwykle praktyczne i cenione przez naszych klientów. Dlaczego warto zdecydować się na donice z włókna szklanego na wymiar? Przede wszystkim wyróżnia je duża trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Możesz ustawić je w ogrodzie, na balkonie lub tarasie. Są odporne na korozję, odkształcenia i pękanie. Tworzywo sztuczne pozostaje w idealnym stanie pomimo kontaktu z deszczem, śniegiem czy intensywnym promieniowaniem UV. Donicę ogrodową wyprodukowaną z włókna szklanego łatwo utrzymasz w czystości. W razie zabrudzenia wystarczy przetrzeć jej powierzchnię wilgotną szmatką. Zamawiając produkt na wymiar, możesz liczyć na wsparcie naszych pracowników, którzy opowiedzą więcej o jego właściwościach i doradzą przy jego pielęgnacji.

donice ogrodowe na wymiar

Donice ogrodowe wspierające wzrost roślin

Co zrobić, by rośliny zdrowo i pięknie rosły? Na ich kondycję duży wpływ ma kształt, rozmiar i jakość donicy ogrodowej. Twoje drzewka, kwiaty i krzewy muszą mieć odpowiednią ilość miejsca dla rozwoju korzeni. Właśnie dlatego warto dopasowywać je na wymiar. Decydując o szerokości, wysokości i długości produktu musisz uwzględnić potrzeby konkretnego gatunku roślin. Kolejną kwestią są warunki atmosferyczne. Włókno szklane ma właściwości izolacyjne, dzięki czemu idealnie sprawdza się do produkcji doniczek ogrodowych na wymiar. Sprzyja utrzymaniu optymalnej temperatury gleby. Może to zadecydować o stanie roślin w zimne i gorące dni. Ponadto tworzywo sztuczne jest wodoodporne, przez co nie nasiąka wodą i umożliwia optymalne nawodnienie gruntu. To dość lekki, a zarazem stabilny materiał.

Duże donice używane są na przykład do sadzenia tui, ostrokrzewów, róż, bukszpanu i hortensji. Z powodzeniem umieścisz w nich ogrodowe trawy ozdobne, begonie i liliowce. Świetnie nadają się też do uprawy warzyw i ziół, takich jak pomidorki koktajlowe, pietruszka, szczypiorek, mięta i oregano.

Donice na wymiar ogrodowe  z tworzywa sztucznego

Donice na wymiar z tworzywa sztucznego

Wygląd także ma znaczenie, a nasi klienci szukają stylowych dekoracji do domu i ogrodu. Donice na wymiar z tworzywa sztucznego możemy wykonać w dowolnym kolorze z palety RAL. Daje to szerokie możliwości aranżacyjne. Minimalistyczna biel, elegancka czerń, energetyczna czerwień? Wybór należy do Ciebie. Zdecydujesz także o stopniu połysku. Proponujemy modele matowe i półmatowe oraz włókno szklane z połyskiem. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem. Wybierz tworzywo sztuczne, które pięknie wygląda i jest praktyczne. Zadbaj o kondycję swoich roślin domowych i ogrodowych.

KONTAKTY

26-500 SADEK 35 Polska

+48 791-356-373

victorum@victorum.pl